سئو سایت فروشگاهی

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

با سئو سایت فروشگاهی خود می‌توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را به همه و در هر زمان و مکانی معرفی نمایید. این امر سبب افزایش فروش شما نه تنها در شهر و کشورتان بلکه در تمام دنیا خواهد شد.

چرخه سئو زرین وب سایت

نکات مهم در سئو سایت فروشگاهی

در سئو سایت فروشگاهی نباید از اهمیت و بلاگ و دسته بندی ها و برچسب ها غافل باشید. همچنین تنها تمرکز خود را بر روی سایت و مدیریت محتوا و سئو آن نگذارید چرا که فعالیت در شبکه های اجتماعی و تعامل با کاربران تان هم برای گوگل مهم است. با آنالیز رقیبان خود همیشه یک قدم جلوتر از دیگران باشید. ویدئو ، برند سازی ، نوشتن توضیحات مناسب همراه با کلمات کلیدی خوب از دیگر عوامل مهم در سئو سایت فروشگاهی شماست.

روند تعیین قیمت و پرداخت هزینه سئو سایت

قیمت و تعرفه سئو سایت بر اساس نوع پروژه و نحوه فعالیت در پروژه محاسبه می‌شود. محاسبه هزینه خدمات سئو سایت، با بررسی اقداماتی که بر روی سایت انجام خواهد شد، به‌دست می‌آید. دقت کنید که اگر هر فردی به شما هزینه انجام خدمات سئو را در ابتدای امر اعلام کرد، جزئیات آن را هم اعلام کند و شما را در جریان تمامی اقدامات لازم قرار دهند. با این کار قبول هزینه‌های سئو توجیه‌پذیر خواهد بود. قطعا متخصصین این امر به شما یک بازه زمانی اعلام خواهند کرد و این هزینه را در دراز ‌مدت دریافت می‌کنند. بهبود جایگاه سایت نیز طبق استانداردهای موتورهای جستجو، به مرور زمان انجام خواهد شد. در نهایت سعی کنید با افرادی در این زمینه در تماس باشید که از تجربه کافی برخوردار بوده و موجب ارتقاء جایگاه سایت شما شوند." مطمئن باشید هیچ موفقیتی یک شبِ اتفاق نمی افتد پس صبور باشید و گام به گام برند خود را به جهانیان معرفی کنید "


خدمات کلی پروژه‌های سئو شامل چه مواردی می‌شود؟

تعرفه سئو سایت

میزان رقابت در بین کلمات کلیدی مطرح شده

عمر سایت و مدت زمان ثبت دامنه

وضعیت و میزان فعالیت رقبا در محیط آنلاین

مقدار محتوای اختصاصی و مرتبط با خدمت و محصولات ارائه شده و همچنین کیفیت آنها

وضعیت و جایگاه فعلی سایت در مقایسه با سایت رقبا

تعداد کلمات کلیدی مرتبط جهت بهبود سئو

مشاوره، تیم حرفه ای و در نهایت هزینه پشتیبانی سئو

۱- هزینه هاست با کیفیت، بدون قطعی و همواره در دسترس

۲- محتوای مناسب با حیطه فعالیت سایت و مقالات بلاگ

۳- هزینه رپورتاژ آگهی

۴- خرید بک لینک از سایت‌های معتبر

۵- هزینه ساخت تیزر و محتوا برای سوشال سیگنال‌ها، مانند لینکدین و اینستاگرام

۶- هزینه برندینگ

۷- دستمزد نیروی انسانی

 

طبق راهنمای شرکت گوگل، هیچ شخص یا شرکتی نمی تواند رتبه خاص یا زمان خاصی را برای کلمه کلیدی مشخص به شما تضمین نماید و شرایط رتبه بندی گوگل در اختیار افراد و شرکت های فعال در حوزه سئو نیست. با این حال طبق تجربه‌ طولانی مدت سئو  در برخی زمینه های کاری و تحلیل های اولیه می توان تخمین زد که حدودا چه زمانی برای دریافت نتیجه مطلوب لازم است.