شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط

تعهدات کاربر :

1- سیستم پشتیبانی فنی به صورت ارسال درخواست تیکت به سامانه پشتیبانی مشتریان می باشد. پشتیبانی فنی به صورت تلفنی ارائه نمی شود لذا می بایست از تماس با بخش فروش برای امور پشتیبانی فنی جدا خودداری نمایید، همکاران بخش فروش هیچ کمکی نمی توانند به صورت تلفنی ارائه دهند.

تماس تلفنی صرفا جهت سفارش اولیه سایت می باشد و پس از آن، کلیه کاربران موظف به ثبت نام در پورتال مشتریان و استفاده از سیستم تیکت دهی پیشرفته هستند، چراکه امکان راهنمایی و فرضا ارسال لینک و تصویر و … از طریق تلفن میسر نمی باشد و تماس تلفنی جهت پشتیبانی هم به تیکت ارجاع خواهد شد. زمان پاسخگویی به هر تیکت بین 15 دقیقه تا 24 ساعت در زمان اداری متغیر است، لذا کاربر موظف است از ارسال تیکت تکراری و غیر مرتبط تا گرفتن پاسخ خودداری نماید.

2- طراحی سایت به معنی نوشتن مطالب، ورود محصول و قرار دادن تصاویر توسط زرین وب سایت در سایت شما نمی باشد. هرگونه درج اطلاعات و دیتا اینتری، کاملا بر عهده خود مشتری بوده و مسئولیت حقوقی تمامی مطالب و تصاویر سایت، بر عهده مشتری می باشد. منظور از طراحی سایت، راه اندازی سایت ساز خریداری شده مطابق با آنچه دقیقا در دمو ارائه شده سایت آمده است می باشد.

در ابتدای تحویل سایت، معمولا یک سری مطالب و تصاویر بصورت پیشفرض و غیر مرتبط در سایت وجود دارد، که هدف از آن فقط آشنایی و مثال برای طرز استفاده از سایت می باشد و مشتری می تواند از طریق پنل مدیریت  دریافتی از سمت زرین وب سایت، اقدام به ویرایش و یا حذف مطالب پیش فرض نماید.  طراحی لوگو ، آرم ، بنر و موارد گرافیکی بر عهده زرین وب سایت نمی باشد اما در صورت درخواست، با اخذ هزینه طراحی ، لوگوی دلخواه برای شما توسط تیم گرافیست ما قابل طراحی می باشد.

3- در هنگام ارسال تیکت به پشتیبانی درخواست های غیر مرتبط با یک موضوع را در تیکت مجزا ارسال کنید و از ارسال موضوعات متفاوت و غیرمرتبط با هم در یک تیکت خودداری نمایید.

4- جهت پیگیری تیکت قبل یا ارسال پاسخ به تیکت قبلی، تیکت جدید باز نفرمایید، پاسخ و پیگیری مربوطه را از طریق همان تیکت در سامانه پشتیبانی پاسخ دهید.

5- درخواست های پشتیبانی از طریق تلفن، پیامک، مشاور واتساپ، تلگرام و … ترتیب اثر داده نمی شوند، لذا پشتیبانی همواره از طریق سامانه ارسال تیکت برقرار خواهد بود.

6- از ارسال درخواست تلگرافی و ناواضح خودداری کنید. ذکر بیشتر جزئیات به نفع شما است و سبب تسریع در فرآیند پاسخ دهی دارد. در صورت لزوم جهت بررسی دقیق تر و سریع تر حتما نام سرویس (دامنه)، اطلاعات ورود به بخش مدیریت، متن کامل پیام خطا و اسکرین شات از بخش مد نظر را ضمیمه درخواست نمایید.

7- همواره با همان ایمیلی که در ابتدا اقدام به سفارش در زرین وب سایت نموده اید، در پورتال پشتیبانی مشتریان ثبت نام و درخواست پشتیبانی ارسال نمایید، اپراتورهای ما اجازه پاسخ به ایمیل دیگری را ندارد. شایان ذکر است به محض پاسخ اپراتورهای زرین وب سایت، ایمیلی و یا پیامکی جهت اطلاع مشتری ارسال می شود.

8- زرین وب سایت از تمام اطلاعات سایت ها و بانک های اطلاعاتی مشتریان، به صورت منظم هفتگی و ماهانه، نسخه پشتیبان تهیه می کند، با این حال مسئوليت فايل ها و مطالب موجود در سايت بر عهده شماست. گرفتن نسخه پشتيبان، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار و …، بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلی از سوی این موارد، می توانید درخواست بازیابی اطلاعات دهید و در مدت زمان پشتیبانی برای شما انجام می شود، اما درصورتی که اطلاعاتی را بک آپ نگرفته باشید و احیانا نسخه فول بکاپ ما کامل نباشد هيچ گونه مسئولیتی در اين زمينه متوجه زرین وب سایت نمی باشد.

9- تغییرات اختصاصی در سرویس طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل شامل: افزودن امکانات جدید برنامه نویسی، ویرایشات اختصاصی قالب، طراحی اختصاصی گرافیکی تصاویر ( آیکون، هدر، بنر و …) همچنین خدمات افزایش رتبه سایت، سئو و بهینه سازی، خدمات افزایش بازدید، تبلیغات اینترنتی و … شامل پشتیبانی سایت ساز ها نمی باشد و در صورتی که قابل انجام باشد با اخذ هزینه توسط واحد مربوطه انجام می گردد. نسخه اپلیکیشن رایگان ارائه شده توسط زرین وب سایت به صورت وب اپلیکیشن می باشد و در صورتی که کاربر نیاز به اپلیکیشن به شکل دیگری دارد با اخذ هزینه مجزا قابل انجام است.

10- کاربر موافقت می كند كه با توجه به توضیحاتی ارائه شده در مورد هر محصول و خدمات ما در سایت و  همچنین ایجاد لایسنس دائمی برای دامنه شما در هر سرویس، پس از ثبت سفارش عودت مبلغ پرداختی ( یا درصدی از آن) به هیچ وجه امکان پذير نيست. لطفا قبل از خرید با دقت مطالب سایت، نمونه کارها یا دمو آنلاین محصول مورد نظرتان را بررسی نمایید. سایت راه اندازی شده برای کاربر از نظر سرعت، کارایی و شکل ظاهر دقیقا مطابق نسخه دمویی است که در سایت ارائه شده است.

11- ارسال ایمیل های حجیم تبلیغاتی (Spam) روی هاست های اشتراکی ممنوع می باشد و در صورت ارسال ایمیل گروهی وب سایت توسط سرور بصورت خودکار معلق می شود و پس از تذکر به مدیر سایت مجدد باز می گردد. در صورت تکرار مجدد، سرور فایل پشتیبان اطلاعات شما را برای ما ارسال کرده و درخواست مهاجرت از سرور می دهد.

12- کاربر موافقت می كند كه در هيچ شرایطی حداكثر مسئوليت تقبل شده توسط زرین وب سایت در برابر خسارات احتمالی بیش از كل مقدار پرداختی شما به ازای خدمات و محصولات مشخص خريداری شده نگردد، همچنین زرین وب سایت به عنوان یک تیم طراحی سایت فعالیت می کند.

13- سیستم پشتیبانی زرین وب سایت به صورت خودکار جهت تمدید هاست یا دامین به ایمیل اصلی مشتریان خود اطلاع رسانی می کند، در صورتی که ایمیل مشتری تغییر یافته باشد یا به هر دلیلی ایمیل نرسیده باشد، مشتری موظف است در صورت تمایل به تمدید، از طریق درخواست به پشتیبانی اقدام نموده و از زمان منقضی شدن هاست و دامین خود اطلاع داشته باشد.

14-امکان ملاقات حضوری و عقد قرارداد،‌ فقط برای سفارشات اختصاصی بالای دو میلیون تومان به صورت حضوری منعقد خواهد شد و برای سایر پلن ها، صورتحساب و قرار داد مجازی و دیجیتال بصورت نرم افزاری و در پورتال مشتریان برای هر سرویس به صورت اتوماتیک صادر خواهد شد و دخالت انسانی در صدور صورتحساب و تاریخ و … وجود ندارد. همچنین زمان تمدید سفارش در سال های آینده دقیقا برابر است با زمان ثبت دامنه و یا ثبت سرویس می باشد.

تعهدات اپراتور (کارمند/پشتیبان) :

1-اپراتور زرین وب سایت متعهد می شود در زمان پشتیبانی کاربر تمامی تلاش خود را برای پاسخ دهی به سوالات مربوط به پشتیبانی سرویس در محدوده مفاد توافقنامه، دلسوزانه انجام دهد.

تبصره : شایان ذکر است خدمات آموزش کار با ویندوز، آموزش زبان برنامه نویسی، آموزش فتوشاپ و مواردی از این قبیل به هیچ عنوان شامل وظیفه کارمند نمی شود. با این حال زرین وب سایت با راه اندازی بخش های آموزش اقدام به حل مشکلات نامربوط به پشتیبانی کاربران را نموده است.

2- زرین وب سایت موظف است سفارش مشتری را مطابق با آنچه به صورت دمو به کاربر ارائه کرده است بدون کم و کاستی تحویل دهد. ملاک مشتری برای سفارش نسخه دمو سایت ساز بر اساس زمان سفارش ایشان بوده و ارائه تمام قابلیت های آن تا آن لحظه وظیفه زرین وب سایت می باشد.

3-اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.

4-زرین وب سایت نمی تواند اطلاعات شخصی شما را به ديگر اشخاص يا كمپانی های غیر معتبر بدهد، بفروشد و یا به اشتراك گذارد، مگر اين كه به منظور تامين خدمات يا محصولاتی باشد كه شما تقاضا كرده ايد، كه آن هم بر اساس اجازه شما صورت می گیرد.

5-زرین وب سایت تمام توان و علم خود را جهت ارائه بهترین سرویس پایدار بکار می گیرد و روی تمامی سرویس ها حداکثر استاندارد کیفیت را رعایت می کند.