طراحی اپلیکیشن حرفه ای

در عصر تکنولوژی با وجود انواع و اقسام اپلیکیشن های موبایل، قطعا طراحی اپلیکیشن اندروید و ios یکی از اساسی ترین دغدغه های افرادی است که می‌خواهند کسب و کار خود را گسترش دهند. اکنون سوال این است که ویژگی های اپلیکیشن حرفه ای چیست؟! چگونه می توان فردی که بتواند به خوبی برنامه نویسی کند و طراحی اپلیکیشن حرفه ای را به خوبی بتواند پیاده سازی کند یافت؟! با توجه به گسترش فراوان طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و اهمیت اینکه گجت‌های امروزی باید با یک اپلیکیشن کنترل شوند، پیدا کردن افراد متخصصی است که بتوانند به خوبی طراحی اپلیکیشن حرفه ای بکنند. در این مطلب سعی داریم شما را با ویژگی های ساخت اپلیکیشن حرفه ای آشنا کنیم؛ چرا که تیم زرین وب سایت با داشتن دانش فنی و تجربه ای ارزشمند، همواره می‌کوشد که بهترین خدمت را به مشتریان خود ارائه دهد.

عنوان پیشرفته
مزایای

طـــراحــی اپلیکـیشن حرفه ای

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

اهمیت طراحی اپلیکیشن

معمولا شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می کنید؟! اساساً اپلیکیشن‌ها بر روی کسب و کارهای مختلف و زمینه های گوناگون تاثیر زیادی دارند. امروزه اکثر افراد به راحتی به گوشی همراه هوشمند دسترسی دارند. پلیکیشن‌های موبایل سبب افزایش ارتباط بین خدمات دهندگان و مخاطبان شدند. به عنوان مثال امروزه برای درخواست تاکسی از اپلیکیشن تاکسی یاب و برای خرید کالا از اپلیکیشن های فروشگاهی استفاده می کنید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و طراحی اپلیکیشن شرکتی و طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب همه از جمله خدماتی هستند که یک طراح و برنامه نویس اپلیکیشن باید بتواند ارائه دهد. طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای باعث می شود شما به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید. البته اعلان هایی که اپلیکیشن ها برای کاربر موبایل های هوشمند ارسال می کنند نیز تاثیر به سزایی دارند. ارسال یک پیام سبب حفظ ارتباط با مشتری می‌شود و به او خاطر نشان می‌کند که شما همیشه در دسترس هستید که خود تاثیر زیادی بر روی کاربران خواهد داشت.

طراحی اپلیکیشن اندروید

امکانات طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
سازگار با اندروید نسخه 6 به بالا

تیم زرین وب سایت به گونه ای طراحی اپلیکیشن را انجام می دهد که اپلیکیشن های طراحی شده سازگار با نسخه 6 به بالای اندروید خواهند بود. همچنین با آپدیت و بروزرسانی نسخه های جدید، اپ طراحی شده نیز به روز رسانی می شود.

سازگار با تمامی نسخه های ios

اپلیکیشن هایی که برای سیستم عامل ios طراحی می شوند، همگی سازگار با نسخه ۶ به بالا هستند.

قابلیت شخصی سازی اپلیکیشن

یکی از قابلیت های ویژه که در هنگام طراحی کردن اپ باید به آن توجه کرد، امکان شخصی سازی است. زمانی که کاربران با اپلیکیشنی رو به رو شوند که این امکان را دارد، ارتباط راحت تری برقرار می کنند و تجربه کاربری فوق العاده ای خواهند داشت.

طراحی برای ارائه انواع خدمات

یکی از کاربرد های طراحی اپلیکیشن اندروید می تواند جهت ارائه خدمات باشد. خدماتی مانند تاکسی اینترنتی و یا سفارش حمل بار نمونه هایی عالی در این زمینه هستند.

طراحی بر اساس تجربه کاربری

برای اینکه اپ طراحی شده براساس رفتار کاربران باشد و در هنگام استفاده آن گونه باشد که توجه آنها را برای انجام برخی رویدادها جلب کند، طراح گرافیکی ما طرحی را براساس تجربه کاربری ارائه می دهد و با تایید نهایی کارفرما، طرح راهی عملی شدن می رود.

قابلیت لانچ در تمام شهر و کشورها

اپ ساخته شده در هر شهر و کشوری قابل استفاده است و هیچ محدودیتی در تعیین لوکیشن ندارد.

سرعت بارگذاری بالا و فوق العاده

فرقی ندارد اپلیکیشن شما فروشگاهی است و یا خدماتی، سرعت بارگذاری بالایی در انتشار محصولات و یا ارائه خدمات دارد که خود فاکتور مهمی در انتخاب شدن توسط کاربران بیشتری است.

پشتیبانی ۶ ماه رایگان فنی اپلیکیشن

پس از اینکه اپ ساخته شد؛ به مدت ۶ ماه تیم پشتیبانی زرین وب سایت در خدمت شما است تا هرگونه مشکلات فنی اپلیکیشن را رفع کند و به شما یاری برساند.

دیگر مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

بالا بردن اعتبار برند

یکی از مزایای ساخت اپلیکیشن حرفه ای، ایجاد برندینگ برای کسب و کار شما است. با داشتن یک اپلیکیشن حرفه ای اعتبار فروشگاه خود را نسبت به فروشندگان سنتی بالاتر می‌برید.

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

بازاریابی حرفه ای

امروزه صاحبان کسب و کارهایی که به اهمیت وفادارسازی پی برده اند، چندین پله از دیگر کسب و کار ها جلوتر خواهند بود. تصور کنید که مشتری شما اپلیکیشن شما را بر روی گوشی هوشمند داشته باشد و در موقعیت مکانی نزدیک به شما باشد اعلان‌هایی برایش ارسال شود و به او پیشنهادات ویژه ای را ارائه دهد. این می‌تواند باعث برگشت مجدد مشتری به مجموعه شما شود و یک روش بازاریابی برای کسب و کار شما باشد.

نکات طراحی اپلیکیشن

خلاقیت

برای موفقیت در طراحی اپلیکیشن باید خلاقانه عمل کنید و از ایده های جدید در اپلیکیشن های خود استفاده کنید. طراحی اپلیکیشن جذاب باعث جذب کاربران بیشتری می‌شود.

سادگی

سادگی از اصول مهم طراحی اپلیکیشن است. اگر اپ شما پیچیدگی زیادی داشته باشد کاربران در مدت کوتاهی در استفاده از آن خسته می‌شوند و اپلیکیشن شما را ترک می‌کنند.

زیبایی

اگر اپ شما بسیار مفید و کاربردی باشد اما زیبایی نداشته باشد کاربران زیادی را از دست می‌دهید. استفاده از رنگ های زیبا و قالب های ساده باعث جذب کاربران می‌شود.

به روز رسانی

امنیت از مهمترین مسائل یک اپلیکیشن است. بهتر است هر چندوقت یکبار اپ خود را بروزرسانی کنید تا مسائل امنیتی اپ را به طور کامل بررسی کنید و اعتماد کاربران را بدست آورید. 

طراحی اپلیکیشن اندروید و ios