طراحی سایت تخفیف گروهی چیست؟

مبنای طراحی و نیاز به طراحی سایت های تخفیف گروهی وجود فاکتورهای مهمی همچون صرفه جویی در زمان و هزینه برای کاربران امروزی بود. به عنوان مثال هنگام استفاده از خدمات گوناگون یا خرید بحث قیمت و امکان تخفیف از اولویت های مهم مصرف کنندگان است. خریداران تمایل دارند که محصولات با کیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنند. حال اگر این امکان وجود داشته باشد که بتوانند با یک استفاده از یک وبسایت آنلاین، خدمات و محصولات متنوع را مشاهده نمایند و پس از بررسی و مقایسه آنها، امکان استفاده از تخفیف های فوق العاده را داشته باشند، قطعا دیگر زمانی صرف خرید حضوری و اتلاف زمان و هزینه خود نمی کنند! با توجه به این موضوع تیم زرین وب سایت خدمات متنوعی را در زمینه طراحی سایت تخفیف گروهی ارائه کرده است. طراحی سایت تخفیف گروهی بسیار شبیه به طراحی فروشگاه اینترنتی است. به این صورت که کاربران پس از مشاهده محصولات و خدمات متنوع و مقایسه آنان، امکان پرداخت آنلاین را نیز خواهند داشت.

هزینه اسکریپت تخفیف گروهی

  • طراحی سایت شبیه نت برگ و تخفیفان
  • همراه با اپلیکیشن اندرویدی تخفیف گروهی ( وب ویو )
  • 5 ماه پشتیبانی رایگان + فیلم آموزشی قالب سایت تخفیف گروهی
  • با امکاناتی بی نظیر
  • هزینه راه اندازی سایت تخفیف گروهی ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

چرا نیاز به طراحی سایت تخفیف گروهی دارید؟

بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ، برای اینکه بتوانند در کنار حفظ مشتریان خود، فعالیتشان را گسترش دهند، نیازمند طراحی سایت هستند. قطعا وجود تعداد بسیار زیاد کاربران فعال در بستر فضای مجازی می تواند علت خوبی برای ترغیب تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای حضور در فضای مجازی باشد. بسیاری از کاربران تمایل دارند کارهای روزمره خود را به وسیله خدمات آنلاین از جمله سایت و اپلیکیشن با صرف کمترین هزینه و زمان انجام دهند. یکی از این کارها خرید کردن و استفاده از خدمات متنوع است. 

طراحی سایت تخفیف گروهی شبیه نت برگ این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد که با مراجعه به سایت، به طیف وسیعی از خدمات و محصولات متنوع شما دسترسی داشته باشند.

علاوه بر خریدی راحت وجود  تخفیف هایی که شما برای محصولات یا خدمات خود قرار داده اید، تجربه یک خرید لذت بخش را برای کاربران سایت شما فراهم خواهد کرد.

طراحی سایت خدماتی این ویژگی را دارد که شما میان خدمات دهندگان و مصرف کنندگان به عنوان یک واسط یک اتصال به وجود می آورید.

نحوه عملکرد این گونه سایت ها به این شرح است که با توافق میان شما و سرویس دهندگان کالا و خدمات، این امکان به وجود می آید که شما خدمات آنان را در سایت خود معرفی نمایید و با تخفیفی مشخص، امکان استفاده برای کاربران را ایجاد نمایید. در ازاء تبلیغ و معرفی خدمات شما از خدمات دهندگان درصدی وجه دریافت خواهید کرد. به این صورت یک معامله سه سر برد خواهید داشت؛ هم مشتری، هم شما، هم ارائه دهندگان کالا و خدمات راضی خواهند بود.

طراحی سایت تخفیف گروهی

مزایای طراحی سایت تخفیف گروهی

خرید سایت تخفیف گروهی

نحوه جذب بازدیدکننده برای این گونه سایت ها درج آگهی زیاد و همراه با تخفیف های جذاب حداقل برای شروع کار است. آگهی های شگفت انگیز را می توانید از طریق راضی کردن کسب و کارهای نوپا ایجاد کنید یا کسب و کارهای سنتی که به تازگی وارد دنیای اینترنت و فضای مجازی شده اند. شما قادر خواهید بود با طراحی سایت تخفیف گروهی به صورت 24 ساعته و در تمام سطح کشور به فعالیت بپردازید. اطمینان را داشته باشید مبلغی را که بابت هزینه طراحی سایت تخفیف پرداخت می نمایید، می توان به عنوان راهکاری مناسب جهت تبلیغات موثر و منجر به درآمدزایی اشاره کرد.

امکانات سایت تخفیف گروهی