طراحی سایت فروشگاهی
عنوان پیشرفته
قیمت فروشگاه ساز آنلاین

هزینه راه اندازی سایت فروشگاه اینترنتی

قیمت هر فروشگاه ساز بسته به امکانات و ویژگی‌های آن دارد. هر چند عواملی همچون میزان سفارشی سازی قالب با توجه به نیاز مشتری و مدت زمان پشتیبانی نیز از دیگر فاکتورهای کلیدی در تعیین هزینه طراحی سایت فروشگاهی می باشد.

اینکه یک قالب بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد در سرعت بخشیدن به رتبه گرفتن شما در موتور های جستجو بی تاثیر نخواهد بود. سرعت بارگذاری سایت که یکی از مهمترین فاکتورهای سئو است، که باید توسط برنامه نویس قالب و طراح آن باید مورد بررسی قرار گیرد تا قالبی که در نهایت در اختیار مشتری قرار داده می شود بهینه و  با کیفیت باشد.

جهت مشاهده امکانات طراحی سایت فروشگاهی زرین وب سایت کلیک کنید :

هزینه طراحی سایت فروشگاهی معمولی با امکانات بی نظیر آن ۲ میلیون تومان می باشد که این هزینه شامل: اپلیکیشن فروشگاهی (اندرویدی) + قالب سایت فروشگاهی + فیلم آموزش کار با سایت + پشتیبانی ۶ ماهه سایت می باشد.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، بنا به امکانات مورد نیاز مشتری بین ۷ تا ۸ میلیون تومان می باشد. زمان تحویل سایت حدودا بین ۸ تا ۹ ماه بعد از عقد قرارداد است. همچنین سفارش طراحی سایت اختصاصی صرفا به صورت حضوری و با عقد قرارداد صورت می پذیرد. 

نحوه پرداخت هزینه تخمین زده شده برای طراحی سایت، بدین صورت است که، نیمی از هزینه در ابتدای امر و پس از عقد قرارداد اخذ می شود و ما بقی آن پس از تحویل پروژه اخذ می گردد.

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

  • فروشگاه ساز وردپرس
  • با امکاناتی بی نظیر شبیه به دیجی کالا
  • همراه با 6 ماه پشتیبانی رایگان + فیلم آموزشی قالب فروشگاهی
  • قیمت قالب فروشگاهی حرفه ای ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان