هزینه طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت تبلیغاتی 

طراحی سایت نیازمندی چیست؟

یکی از رایج ترین سایت ها در دنیا، سایت های تبلیغاتی می باشند. طراحی سایت نیازمندی یا تبلیغاتی روشی نوین برای معرفی محصولات افراد مختلف در سراسر کشور و دنیا می باشد. درآمد سایت های نیازمندی از طریق ثبت تبلیغات فوری و ویژه می باشد و با گرفتن و درج آگهی های رایگان میزان بازدید خود را افزایش می دهند.

اولین سایت تبلیغاتی که در این زمینه در ایران راه اندازی شد سایت ایستگاه بود. اما با آمدن سایت دیوار میزان بازدید این سایت محبوب کاهش پیدا کرد و علت آن چیزی جز امکانات بی نظیر دیوار و طراحی زیبای آن نبود.ویژگی های سایت تبلیغاتی موفق

مهمترین نکته در این گونه سایت ها داشتن بازدید کننده است. اگر سایت شما بینندگان زیادی داشته باشد در نتیجه آگهی های بیشتری نصیب شما خواهد شد. توجه داشته باشید جذب بازدیدکننده نیاز به سئو قدرتمند سایت شما دارد و بدون آن سایت شما مثل کالبدی بدون روح خواهد بود چرا که مردم حاضر نیستند آگهی خود را حتی به صورت رایگان در سایتهایی که بازدید کنندگان کمی دارند قرار دهند برعکس حاضرند آگهی خود را در سایت هایی همچون دیوار درج کنند حتی اگر نیاز باشد برای درج آگهی در آن مبلغی پول پرداخت نمایند. در نظر داشته باشید که بینندگانی برای سایت شما مفید واقع می شوند که هدفمند به سایت مراجعه کرده باشند.

سوالات متداول

هزینه پرداخت شده برای پشتیبانی 5 ماهه – آموزش و هاست و دامنه – قالب نیازمندی ها و راه اندازی آن و همچنین اپلیکیشن اندرویدی (وب ویو) می باشد.

جهت سفارش تنها کافیست فرم سفارش را تکمیل نموده و پیش پرداخت سفارش را پرداخت نمایید، سایت شما ظرف 72 ساعت آماده می شود و پس از راه اندازی، 50 درصد مابقی پرداخت و سیستم تحویل داده می شود.

پشتیبانی سایت نیازمندی شامل: فیلم آموزش کار با قالب – بک آپ و بازگردانی سایت در صورت نیاز و آپ دیتاهای سایت می باشد.

تعرفه طراحی سایت نیازمندی

  • طراحی سایت شبیه دیوار
  • با امکاناتی بی نظیر
  • همراه با پشتیبانی + فیلم آموزشی قالب نیازمندی
  • قیمت قالب نیازمندی ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان