معرفی تیم زرین وب سایت

چرا زرین وب سایت؟!

about-us-zarin

شاید به در وهله اول راه اندازی سایت وردپرسی برای شما امری ساده به نظر بیایید و نیازی به یافتن بهترین شرکت طراحی سایت برای این موضوع نباشد اما باید توجه داشته باشید راه اندازی هر کسب و کاری بدون داشتن دانش در آن زمینه چیزی جز اتلاف وقت و هزینه نمی باشد.

پشتیبانی طراحی سایت و راه اندازی سایت، منطبق با اصول سئو امری زمان بر است.

یافتن سایتی مناسب با حیطه کاری شما که تمام نیازهای شما را بر آورده نمایید نیز به این سادگی امکان پذیر نیست …

راه حل سپردن کار به افراد متخصص و حرفه ای است.

اما چرا زرین وب سایت؟! داشتن نیروهای متخصص برنامه نویس در کنار فیلم آموزشی برای مدیریت سایت راه اندازی شده و اپلیکیشن آن نشانگر متعهد بودن ما در کسب و کارمان است؛ از سویی دیگر داشتن پشتیبانی رایگان به مدت ۶ ماه نشانگر صداقت ما در ارائه محصولی کامل و بی عیب و نقص است.

خدمات زرین وب سایت

ما به شما در انتخاب و طراحی سایت و اپلیکیشن متناسب با نیازتان یاری می رسانیم. همچنین شما می توانید در صورت نیاز از نیروهای حرفه ای ما در زمینه های مدیریت سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت شبکه های اجتماعی و تولید محتوا به صورت متنی، صوتی و ویدئویی یاری بگیرید و با خیالی آسوده کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید و رونق ببخشید.

تیم زرین وب سایت متشکل از چندین فریلنسر با تجربه در زمینه های مختلف است که اکنون گرد هم آماده‌اند تا از تجربیات خود در کنار یکدیگر برای موفقیت و درخشش یک گروه پویا بهره بگیرند.

about-us-zarinwebsite

سئو و بهینه سازی سایت بعد از راه اندازی آن را می توان به روح و جسم تشبیه کرد. بله بدون جسم که همان سایت است روح و سئو سایت معنایی ندارد و برعکس …پس نباید از تاثیر دیجیتال مارکتینگ و سئو بعد از راه اندازی سایت غافل بود چرا که طراحی سایت حرفه ای بدون فعالیت در زمینه های فوق هیچ مشتری و موفقیتی برای شما به ارمغان نخواهد آورد. 

تمام موارد یاد شده تنها بخشی از خدمات تیم زرین وب سایت بود برای آشنایی بیشتر در مورد زرین وب سایت و خدمات آن ما را در شبکه های اجتماعی و وبلاگ سایت همراهی نمایید تا شما را بهترین اطلاعات آموزشی و خدمات طراحی سایت آشنا نماییم .

مشخصات اعضاء تیم زرین وب سایت تیم طراحی زرین وب سایت
جهت مشاهده مشخصات کامل اعضاء تیم به این صفحه مراجعه نمایید :